Indutrade neemt Magistor over
In 2019 realiseerde Magistor uit Rijssen een pre-exit via een gedeeltelijke verkoop aan ParticipatieHuis. De pre-exit was ingegeven om de onderneming verder te professionaliseren en de continuïteit met een nieuw managementteam te borgen.
De keuze voor Indutrade kwam voort uit de wens om de internationale groei van Magistor te versnellen. Indutrade’s decentrale structuur biedt ruimte voor ondernemerschap en borgt de continuïteit van de bedrijfsvoering. Voor Indutrade sluit de acquisitie aan bij de strategie om gespecialiseerde, innovatieve bedrijven met een sterke nichepositie toe te voegen aan de groep.
High-tech
Magistor, opgericht in 2003, levert hoogwaardige verspaningsgereedschappen en straalmiddelen aan klanten in sectoren zoals semiconductors, aerospace en defensie. Het bedrijf heeft een sterke positie in de Benelux en onderscheidt zich door langdurige klantrelaties en terugkerende omzet. De onderneming realiseert een jaaromzet van circa 15 miljoen euro en verwacht de komende jaren vooral groei in high-tech industrieën zoals semiconductors en aerospace, evenals in de Duitse en Belgische markt.
Indutrade is een internationale industriële groep met meer dan tweehonderd dochterondernemingen en ruim negenduizend medewerkers wereldwijd. Het bedrijf groeit via acquisities van ondernemingen die zelfstandig blijven opereren binnen een decentrale structuur.
