Abonneer op onze nieuwsbrief Nieuwsbrief
Elektropraktijk
  • Homepage
  • Bedrijven
  • Edities
  • Rubrieken
    • Brandveilig / ATEX
    • Domotica
    • Duurzaam installeren
    • Gereedschap en PBM
    • Industrie
    • Installatiemateriaal
    • Kabel
    • Overige
    • Testen en meten
    • Verlichting / LED

Home » Nieuws » Raspberry Pi-oplossingen voor industriële IoT-markten

Industrie

Raspberry Pi-oplossingen voor industriële IoT-markten

17 mei 2019
Een belangrijke reeks van KUNBUS is de Revolution Pi-reeks van opensource-pc’s en modulaire industriële pc’s, gebaseerd op het Raspberry Pi-platform.

RS Components

Meer informatie

RS Components

Meer informatie

Dit innovatieve en betrouwbare modulaire systeem, dat voldoet aan de internationale norm EN61131-2 voor PLC’s, biedt een reeks centrale verwerkingseenheden (CPU’s), waaronder de RevPi Connect, RevPi Core en RevPi Core 3. Alle producten zijn geïnstalleerd in DIN-railbehuizingen en worden geleverd met USB-, Ethernet- en HDMI-aansluitingen. De producten zijn gebaseerd op de Raspberry Pi Compute Module, waardoor ze zeer compatibel zijn met de Raspberry Pi Model 3 of Raspberry Pi B+. Afhankelijk van de toepassingsvereisten kunnen deze basismodules naadloos worden uitgebreid met de juiste digitale of analoge I/O-modules en met veldbusgateways om ze te verbinden met een industrieel netwerk.
Dankzij het openplatformconcept biedt de RevPi Connect-gateway gebruikers bijvoorbeeld maximale vrijheid bij het implementeren van industriële IoT-projecten (IIoT), inclusief volledige rootrechten. Het systeem is geïmplementeerd als een pc met DIN-rail of uitsluitend als kleine besturingseenheid, en maakt gebruik van een speciaal aangepaste versie van het Raspbian-besturingssysteem met een realtimepatch. Verder ondersteunt het systeem algemene IIoT-protocollen zoals MQTT en OPC UA. Er kunnen afzonderlijke toepassingen worden geprogrammeerd met behulp van een reeks talen waaronder Node-RED en Python, of direct in C.

De RevPi Connect kan ook worden geüpgraded met PROFINET-, Ethernet IP-, EtherCAT-, Modbus TCP- en Modbus RTU-functionaliteit zonder gebruik van uitbreidingsmodules. Het product kan dankzij de Ethernet-interfaces worden geïntegreerd in IT- en automatiseringsnetwerken en kan bijvoorbeeld gegevens van de productieomgeving naar de cloud verzenden.

Share dit:

Rubrieken

  • (Brand)beveiliging en Datacom (6)
  • Brandveilig / ATEX (54)
  • Column (4)
  • Domotica (74)
  • Duurzaam installeren (100)
  • Duurzame energie (7)
  • E-mobility (16)
  • Gebouwautomatisering (4)
  • Gereedschap en PBM (40)
  • Industrie (186)
  • Industriële componenten (35)
  • Installatiemateriaal (90)
  • Kabel (49)
  • Kabel en draad(loos) (3)
  • Kabeldraagsystemen en buis (11)
  • Niet gecategoriseerd (42)
  • Nieuws (154)
  • Overige (462)
  • Scholing/opleiding (9)
  • Testen en meten (59)
  • Verlichting / LED (205)
  • Zonnepanelen (22)

Laatste nieuws

Werk waar je blij van wordt
Lees verder
Afspraken over zero-emissiezones geven ondernemers meer duidelijkheid
Lees verder
Elektrotechnische installaties in de praktijk
Lees verder
Effectieve communicatie met anderstaligen op de werkvloer
Lees verder
Starters en andere durfals aan het woord
Lees verder
Ontwikkeling van vakmensen centraal stellen
Lees verder
Bulkaanvragen voor laadpalen kunnen elektrificatie versnellen
Lees verder
Environmental Product Declarations
Lees verder
KNX-voeding
Lees verder
Het Academiehuis Grote Kerk Zwolle
Lees verder

Elektropraktijk

Elektropraktijk biedt onafhankelijke en bovenal praktijkgerichte vakinformatie voor de elektrotechnische branche en verschijnt zes keer per jaar als magazine en 24/7 als online kennisplatform op elektropraktijk.nl.

Algemeen

  • Abonneren
  • Contact
  • Aanleverspecificaties
  • Over ons
  • Privacybeleid
© 2025 - Elektropraktijk | De website ontwikkeld door Create by