Abonneer op onze nieuwsbrief Nieuwsbrief
Elektropraktijk
  • Homepage
  • Bedrijven
  • Edities
  • Rubrieken
    • Brandveilig / ATEX
    • Domotica
    • Duurzaam installeren
    • Gereedschap en PBM
    • Industrie
    • Installatiemateriaal
    • Kabel
    • Overige
    • Testen en meten
    • Verlichting / LED

Home » Nieuws » Verlichting sturen met eNet

Verlichting / LED

Verlichting sturen met eNet

31 december 2018
Het eNet draadloze systeem staat voor een slimme samenwerking en controle via gebouwentechniek, zonder dat daarbij muren moeten worden gesloopt of extra kabels moeten worden getrokken.

Van Spijk Agenturen

info@vanspijk.nl

(0499) 55 14 90

Meer informatie

Van Spijk Agenturen

info@vanspijk.nl

(0499) 55 14 90

Meer informatie

Dit maakt het systeem eenvoudiger te installeren als een retrofit oplossing en geschikt voor modernisatie en renovatie. eNet biedt een duurzame en betrouwbare oplossing om diverse sturingen draadloos te regelen. Denk hierbij aan verlichting in- of uitschakelen of dimmen, jaloezieën en rolluiken openen of sluiten, handmatig of afhankelijk van het zonlicht. Dit alles kan draadloos vanuit huis maar ook op afstand worden bediend.

Momenteel bestaat de samenwerking uit de bedrijven Bachmann, Brumberg, Gira, JUNG, STEINEL en tado°. Het eNet systeem is continu in ontwikkeling en daarom zullen in de toekomst ook meer fabrikanten worden toegelaten tot de eNet-alliantie. Nieuwe partnermerken voegen immers nieuwe toepassingen toe. Hierdoor ontwikkelt eNet SMART HOME zich steeds meer en blijft het in de toekomst ook up-to-date.

Het Duitse verlichtingsmerk STEINEL heeft op dit moment twee buitenlampen en een sensor voor buiten opgenomen in het eNet-programma. Deze lampen kunnen ‘stand-alone’ worden gekoppeld aan zes andere verbruikers zonder dat er een eNet server hoeft te worden gemonteerd. Met de draadloze eNet handzender kunnen commando’s naar de andere eNet componenten worden verstuurd waardoor het gebruik eenvoudig is. Indien er meerdere componenten van eNet moeten worden gekoppeld of als men via de App de verbruikers wil schakelen of instellingen wil aanpassen dan is wel een eNet-server nodig.

Share dit:

Rubrieken

  • (Brand)beveiliging en Datacom (6)
  • Brandveilig / ATEX (54)
  • Column (4)
  • Domotica (75)
  • Duurzaam installeren (100)
  • Duurzame energie (7)
  • E-mobility (17)
  • Gebouwautomatisering (6)
  • Gereedschap en PBM (40)
  • Industrie (186)
  • Industriële componenten (38)
  • Installatiemateriaal (97)
  • Kabel (49)
  • Kabel en draad(loos) (3)
  • Kabeldraagsystemen en buis (12)
  • Niet gecategoriseerd (50)
  • Nieuws (194)
  • Overige (462)
  • Scholing/opleiding (10)
  • Testen en meten (62)
  • Verlichting / LED (212)
  • Zonnepanelen (22)

Laatste nieuws

VCA-MAX: regels én gedrag verenigd in één certificering
Lees verder
Techniek Nederland biedt benchmark aan
Lees verder
Mini inbouwspots voor veranda en overkapping
Lees verder
Inbouw touchscreen
Lees verder
Draadloos lichtmanagementsysteem
Lees verder
Draaiknoppen met druk- en joystickfunctie.
Lees verder
Omgevingsbewaking en persoonsherkenning
Lees verder
Groen label voor kabels
Lees verder
Nieuwe analyse toont negatieve impact op sleutelmarkten
Lees verder
ABB-wartels: compact, sterk en betrouwbaar
Lees verder

Elektropraktijk

Elektropraktijk biedt onafhankelijke en bovenal praktijkgerichte vakinformatie voor de elektrotechnische branche en verschijnt zes keer per jaar als magazine en 24/7 als online kennisplatform op elektropraktijk.nl.

Algemeen

  • Abonneren
  • Contact
  • Aanleverspecificaties
  • Over ons
  • Privacybeleid
© 2025 - Elektropraktijk | De website ontwikkeld door Create by